Дерибасовская на Юморине

 Історія одеського гумору

 Одеса в пам’яті вже декількох поколінь вважається столицею Гумору.

Строкатий за походженням одеський народ ввібрав в себе кращі риси представників багатьох національностей, які з перших днів народження Одеси тут облаштувалися і стали облаштовувати Одесу.

Часи були непростими, місто будували, як то кажуть, «з нуля», потрібно було підтримувати і дух, і прагнення веселим словом, влучним зауваженням, посмішкою. Марк Твен (до речі, він теж бував в Одесі і вона йому д-у-у-уже сподобалася) говорив: «Людство вижило, бо сміялося!» Це повною мірою стосується  одеситів, щоправда, одеські містяни не тільки сміялися, але і щось то робили: результат перед вами — прекрасне, величне місто!

Маршрут нашої екскурсії «Одеський гумор»
Ви побуваєте на Привозі, де ще можна почути знамениту «одеський мову», заглянемо ми і звичайний одеський дворик, щоб поспілкуватися з одеситами, під’їдемо до пам’ятника Ісаку Бабелю, одеському письменникові, який увічнив одеську мову в своїх «Одеських оповіданнях». Побуваємо ми у єдиному в світі Будинку Клоуна, де ставить свої спектаклі відомий гурт «Маски-шоу»; проїдемо повз одеського університету, який дав світові кілька найталановитіших команд КВК від «Одеських сажотрусів» до «Одеських джентльменів», розповімо про традиції святкування Гуморини. Закінчимо свій маршрут на бульварі Жванецького (ну як же без нього?) Біля пам’ятника «хабару».

Вартість екскурсії:

к-сть осіб2-3 особидо 5 осібдо 17 осіб20 осіб30 осіб50 осібна транспорті клієнтапіший варіант
вартість2000грн4000грн4000грн4000грн4500грн6000рн1500грн1500грн

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені *

очиститиВідправити