кулинарный тур

Одеська кухня і все, все, все…

Історія одеської кухні — це історія людства! І це аж ніяк не гучні слова. Адже одеська кухня створювалася різними народами, представники яких селилися в Одесі починаючи з кінця 18 століття: українці, євреї, росіяни, французи, греки, поляки, турки, італійці, молдавани та ін.
Кухня у нас вийшла яскрава, смачна. І не дарма тільки наша кухня має назву міста — одеська. Одеса — це весь світ в межах одного міста!

Що чекає на Вас в цьому турі?

Ви познайомитеся з історією одеської кухні, ви побуваєте в особливому місці в Одесі — на Привозі, дізнаєтеся секрети приготування самих-самих одеських смаколиків, Вас познайомлять з походженням назв одеських страв, а також розкажуть масу цікавих байок, пов’язаних з кулінарними традиціями нашого міста

Як все відбувається?

Ви зустрінетеся з нашим досвідченим гідом, справжньою одеситкою (а це, я Вам скажу, ще той факт!), Пройдете по одеському Привозу — нашому найбагатшому ринку, де:

— по-перше, скоштуєте вдосталь усіляої нашої смакоти — того, з чого пізніше буде складатися основне меню Вашого обіду;

— по-друге. навчитеся торгуватися — без цієї якості одеська кухня буде зовсім Несмачна !;

— по-третє, зможете досхочу насолодитися багатством і різноманітністю одеського базару — це справжня картина маслом! Заодно і зберете колекцію гумористичних цінників на одеських товарах.

Після цього у нас, так би мовити, 2 шляхи — або на гастрономічний фестиваль «Цимес маркет» або «Таки да смачно» (якщо такий проходить в цей день), або в самий одеський з наших ресторанів — ресторан Франзоль. І там, і там вас чекають смачні частування та напої з меню одеської кухні.

Є ще одна пропозиція:

Кулінарний тур по Одесі «Одеський форшмак» — тут буде ще цікавіше!