Лада дарує материнство

Як ми в Буші Зорі ловили

В Бушу, сакральне місце для всіх українців, місце Сили та Відновлення, ми їздимо  кожного сезону: і весною, і влітку, і восени.

Розповім про одну з цих поїздок, присвячену Персеїдам – найбільшому зоряному дощу.

З нами поїхали також астрономи зі своїми телескопами, щоб найкраще розгледіти ті Зорі, що падають.

Але все по черзі.

Палац княгині Шувалової

Перша зупинка була у нас в Немирові, біля палацу зі сплячими левами.. Цей палац колись належав княгині Щербатовій, побудований з великою любов’ю.

Навкруги палацу прекрасний парк, який і зараз є улюбленим місцем  відпочинку містян.

Доля княгині прекрасна і трагічна водночас. Подробиці описувати не буду – гайда з нами до Буші 18 травня – все почуєте.

Водяний млин

Далі у нас була зупинка в селах Печера і Сокілець, біля залишку водяного млина – прекрасне місце для фото сесій і любування природою.

По дорозі до Буші ми заблукали. Кажуть, що Буша не всіх приймає і крутить дорогою. Врешті-решт, вона змилостивилась над нами та пустила, своє очищення ми пройшли.

Про наш готельчик Стоун Парк я вже багато писала і ще скажу: він прекрасний! Ні, це не 5 зірок десь в Еміратах, це готель в селі, але з якою любов’ю та увагою до своїх гостей він працює!

Буша

Екскурсії

З нашою групою завжди працює Ірина Захарчук, директорка заповідника. Повірте мені, у мене більш як сорок років роботи в туризмі, але я була вражена цією екскурсією, настільки вона вивірена, наповнена змістом, розповіддю про давні події та сьогодення! Ти просто переносишся в інші часи – трипільські, дохристиянські, часи змагань за свободу, і, однак, тобі здається, що ти живеш саме там. Отака магія від прекрасного гіда і нашої загадкової Буші!

Скельний храм

Магія була у всьому: і в тих зірках, що падали для замовлення наших бажань, і вранішній серпанок на Священній горі, і стежки в легендарному гайдамацькому Ярі.

Тож запрошую вас здійснити цю подорож до самих себе, доторкнутися до цінностей нашого народу, відпочити психологічно.

І навіть те, що ми проведемо ніч без тривог і обстрілів і нарешті виспимося – це теж важливо. Бо наша психічна рівновага – а вона до вас прийде в Буші – допоможе всім нам долати ті виклики, що постали перед нами зараз!

Приєднуйтесь до нашої подорожі 18-19 травня, ви прекрасно проведете цей час в одному із самих потужних місць Сили та Відновлення!