Новий 2019 рік зустрічаємо в Одесі

В програмі:

— святкова екскурсія «Новорічна Одеса»;

— відвідування католицького храму;

— відвідування прихованого скарбу Одеси — Грота в палаці Наришкіних-Потоцьких. Саме в цьому палаці вперше була встановлена ​​новорічна ялинка в 1814 році;

— розповімо про давню традицію зустрічі Нового Року в Одесі, а вона включає традиції різних народів, що населяють наше місто;

— за день до екскурсії розіграємо 2 квитки в оперний на балет «Лускунчик» (початок вистави о 16:00). У розіграші беруть участь всі гості, які забронювали у нас цей тур. Переможець буде визначений генератором випадкових чисел — все по-чесному!

— шампанське, шоколад — усім, а дітям ще й спеціальні подарунки!

Екскурсійна програма святкування Нового року:

31 грудня:

11:00 — зустріч з екскурсоводом на вул. Дерибасівська, 33, Пасаж, екскурсія «Новорічна Одеса».

В ході екскурсії знайомимося з містом, розповімо про традиції зустрічі Нового року в Одесі, побуваємо в католицькій церкві, що зберегла різдвяне оздоблення, відвідаємо головні визначні пам’ятки Одеси: Дерибасівську, Приморський бульвар, Потьомкінські сходи. Будемо біля пам’ятника Дюку, в Міському саду, на Соборній площі.

Святкова атмосфера новорічного міста, радісні обличчя перехожих, веселий сміх дітей зроблять цей день для Вас по-справжньому щасливим і радісним.

І ми постараємося: покажемо наше прекрасне місто, відвідаємо Грот, вручимо подарунки всім — і дорослим, і дітям.

А напередодні всі бажаючі можуть взяти участь у розіграші квитків на балет «Лускунчик» в нашій прекрасній Опері! Умови розіграшу на нашій сторінці в ФБ.

Чекаємо Вас в Одесі! Зробіть зустріч Нового року красивою і незвичайною!

Тривалість програми — 4 години

Вартість — 400грн для дорослих, діти до 7 років — безкоштовно, діти до 12 років — 200 грн, іменинники — 50% від вартості.

А ввечері запрошуємо всіх на Думську площу зустрічати 2019 рік!

14 votes, average: 4,43 out of 514 votes, average: 4,43 out of 514 votes, average: 4,43 out of 514 votes, average: 4,43 out of 514 votes, average: 4,43 out of 5 (14 оценок, среднее: 4,43 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.

Loading....