Гуморина в Одесі!

Найяскравіше одеське свято — це наша улюблена Гуморина! Це сама сутність одеситів — жарти, приколи, гумор в будь-яких ситуаціях, навіть не завжди веселих. Це наш одеський рецепт подолання труднощів життя.

Запрошуємо і Вас приєднатися до цього буяння веселощів і радості! Ми впевнені, що нудно не буде нікому!

Юморина 2016 в Одессе

Програми для туристичних груп

Програми включають найцікавіші екскурсії по Одесі, відвідування різноманітних конкурсів і концертів, а також карнавальна хода Парад Гумору 1 квітня. Ці дуже серйозні програми розроблені лише для дорослих: тут і злачні місця Одеси, аферисти і контрабандисти, і дегустації, і Привоз, і навіть знаменитий 7 кілометр! А чого варта прогулянка до Воронцовського маяка по слизькій доріжці маячника!

Так що — тисніть на кнопку! І — до зустрічі!

Юморина 2016 для детей

Програмки для дітей на Гуморині

А тут у нас класні програми для дітей: все майже по-дорослому: і екскурсії, і карнавал Парад Гумору, і різні одеські смаколики, а також подорож по таємничому підземному лабіринту, справжній детектив в квест-кімнатах і море — справжнє Чорне море!

Кстати, возможно также знакомство с настоящими пиратами Черного моря, готовьтесь!

А теперь жмите на кнопочку!

Одеса — місто, яке ніколи не нудьгує!

3 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.

Loading...