Зорі, що падають

Як ми робимо програми для своїх подорожей

 

Хочу розповісти в декількох статтях, як ми формували свої тури по Україні і кожного разу намагались привезти своїх туристів туди, де ще не побували одеські агенції, саме агенції.

Ми це робили не тільки для того, щоб вихвалятися – які ми креативні, а і з інших причин.

По-перше, хотілося поділитися з нашими туристами тими подорожами, які ми робили для самих себе, а це завжди якісно!
По-друге, щоб якось не загубитися серед конкурентів. Бо ми взагалі то специ по одеських екскурсіях, а подорожами не займались, просто не хватало часу. Але мене все ж таки «добили» наші гіди і ми відкрили таку послугу для своїх клієнтів.
От тепер ділюся з вами – що у нас вийшло.

Не дивуйтеся, що в наших турах так багато екскурсій, це така собі професійна деформація: той, хто робить екскурсії, всюди буде їх пропонувати!

Перший наш досвід – тур «Ніч, коли падають Зорі».
Серед наших співробітників знайшлися астрономи – любителі, які нас цими Персеїдами просто заворожили і ми вирішили нарешті показати туристам цю красу! Такий собі симбіоз науки і подорожей, одне одному не тільки не заважає, а навпаки.
Вперше ми зробили цей тур до Рибаківки. Місце було вибрано вдало: Ночівля у нас була на мисі Аджияск, трошки на відстані від села, бо нам треба було мінімум світла, щоб добре Зорі роздивлятися. Правда, трошки заважали кораблі, що стояли на траверзі, але це теж було так красиво!
Ми навіть через телескоп роздивлялися Потьомкінські сходи в Одесі!
Серед екскурсій ми побували на безлюдному острові Березань, на унікальному озері Солонець-Тузли, де просто неймовірні марсіанські пейзажі!
А також купалися і загоряли на безлюдному пляжі Аджияска, пили прекрасне вино, смачно вечеряли, обідали і снідали в прекрасному місцевому ресторанчику «Пан Мельник».
Проводжали Сонечко спати і зустрічали світанок – як же було класно!
Це опис туру: https://excurs.od.ua/noch , а фотозвіт і відгуки наших туристів дивіться в галереї.

Вдруге ми поїхали в цей тур до Вінничини: Зорі, що падають 2https://excurs.od.ua/busha-zvezdopad
Треба зразу сказати, що подорож до Буші – одна з наших улюблених.
Нас там приймають як рідних, все таке цікаве! А кухня! А готельчик!
Окрім власне самих Персеїд, ми ще додали відвідування сіл Соколець і Печера – теж першими з одеських агенцій! Враження були надзвичайні!
Коли закінчиться війна, зателефонуйте і забронюйте цей тур, не пошкодуєте!