Яхта Фортуна

Подорожуйте з нами та отримайте незабутній подарунок!

За кожне друге замовлення екскурсії по Одесі ми даруємо вам безплатне місце на феєричній яхтовій прогулянці.

Ось що з вами станеться:

  • Занурення у розкішний світ яхт: Насолоджуйтеся неповторними враженнями, відправляючись на прогулянку під вітрилами по одеській затоці. Ви будете мати унікальну можливість побачити прекрасний пейзаж Одеського узбережжя з комфортної та стильної яхти.
  • Розслаблення та насолода: Відпочиньте і розслабтеся, відчуйте на повну приємність від бризу моря та розкоші яхтингу. Ви можете розтягнутися на палубі, насолоджуючись мальовничими видами та морським повітрям, випити келих шампанського.
  • Подорож до найкрасивіших місць: Вирушайте в захопливу подорож до найкрасивіших локацій узбережжя Одеси. Ви побачите відомі пам’ятки з морської перспективи, включаючи легендарний Приморський бульвар та Воронцовський маяк, та зможете насолодитися мальовничими видами заходу сонця над морем.
  • Унікальна винагорода для наших постійних клієнтів: Ми високо цінуємо наших постійних клієнтів, тому кожне друге замовлення екскурсії в Одесі відкриває для вас можливість безплатно відправитись у незабутню яхтову прогулянку.
  • Розширений досвід: Завдяки цій пропозиції ви отримуєте можливість розширити свій досвід подорожі, поєднуючи культурні екскурсії по Одесі з розкішними морськими пригодами. Ви не тільки зможете насолодитися багатством історії та красою Одеси на суходолі, але й відчути себе частиною її морської спадщини на яхті.

Так, це станеться тільки після війни, але ми всі віримо в нашу Перемогу і наші Збройні Сили!
Не упустіть цю чудову можливість отримати подвійну радість від вашої подорожі!
Замовляйте екскурсії по Одесі з нами та отримуйте безплатне місце на незабутній яхтовій прогулянці.
Насолоджуйтесь культурою, красою і розкішшю разом з нами!