выпускной в Одессе

10 ідей: як цікаво провести випускний

Пропонуємо нашим випускникам почати доросле життя не деінде, а у Південній Столиці: в одному з найкрасивіших міст у світі! Ми зробимо все можливе, щоб ваш випускний в Одесі запам’ятався на все життя, щоб він став найяскравішим днем року.

Ідеї:
— Приїхати всім класом в Одесу на 1-2 дні;
— Відвідати кілька екскурсій по місту, щоб познайомитися з Одесою ближче;
— Проїхатись на ретро-трамваї по Великому Фонтану до моря;
— Зустріти світанок на морі: це приголомшливо, коли Сонце підіймається над морем!
— Зустріти світанок можна на борті корабля — це захоплююче видовище! З борту катера можна біде запустити в небо повітряні ліхтарики з загаданими бажаннями, або кинути за борт запечатану пляшку з записками.
— Більше драйву: не треба бального плаття чи костюму, лише спортивний стиль — катаємося на конях, спускаємось у катакомби, беремо уроки скелелазіння або дайвінгу, катаємося на оглядовому колесі, купаємося з дельфінами, годуємо тварин на ковбойському ранчо, беремо участь у вітрильній регаті або влаштовуємо гавайську вечірку на яхті!
— Якщо ж хочеться бути статечними, то йдемо в одеський Оперний театр, вечеряємо в лицарському ресторані при свічах — вибір за вами!
У нас є ще багато ідей для того, щоб ваш випускний став по-справжньому яскравою сторінкою у вашому житті, телефонуйте, пишіть або просто приїжджайте в Одесу! Буде класно!

4 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 5 (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.

Loading...