Київ — Козелець — Чернігів — Седнів — Ніжин
Унікальний тур від столиці до столиці, велика кількість старовинних храмів, цікаві зв’язки Чернігівщини та Одещини, неповторні пейзажі півночі України, край легенд і переказів.
Одесити дуже рідко подорожують до Чернігова і Чернігівської області, зазвичай обмежуються Києвом, коли їдуть в цьому напрямку.
Чернігівщина для нас все ще Тerra inсognita. Давайте разом розгадаємо її таємниці — воно того варте!
Прекрасна природа Чернігівщини: тут вам і «Зачарована Десна», і річка Снов — улюблене місце пленерів художників, і Болдіна гора, і Антонієві печери.
У цих мальовничих куточках ми побуваємо обов’язково.
Унікальна історія Чернігівщини! Перерахую тільки кілька імен: князь Олег, князь Мстислав — брат Ярослава Мудрого, Святослав, Володимир Мономах, Ілля Муромець, трохи пізніше Дем’ян Ігнатович, Іван Самойлович, Іван Мазепа, Пилип Орлик, Кирило Розумовський …
До речі, і «Слово о полку Ігоревім» також написано тут, на землі Чернігівській!
Тут шукали натхнення Брюллов і Шевченко, Гоголь і Глінка, Глібов і Пікассо! Пікассо навіть щасливо одружився тут на Ользі Хохлової з Ніжина, і вона ще вчила його пристойним манерам!
Чернігів і Ніжин, Крути і Батурин, Тростянець та Качанівка, Новгород-Сіверський та Прилуки — всі ці міста Чернігівщини увійшли в історію хто своїм героїзмом, хто своєю неповторною красою!
Не всі ми встигнемо подивитися в перший свій приїзд сюди, але знайомство можна і треба продовжити!
До речі, Одеса і Чернігівщина міцно пов’язані своїми біографіями. Ніжинські євреї і греки успішно розвивали торгівлю в нашому місті, були не тільки купцями, а й меценатами — на знак подяки одесити залишили назву вулиці Ніжинська на карті свого міста.
Онук Кирила Розумовського Петро допомагав озеленювати наше місто, побудував чудову садибу в межах вулиці Розумовської і провулків Розумовських.
На карті міста була вулиця Лизогуба, названа на честь Дмитра Лизогуба, а в маєтку його батька ми побуваємо в Седневі.
Таких зв’язків між нашими місцями незліченну кількість, давайте не втрачати їх, розвивати, так, як робили наші попередники.
Почнемо з цього туру!
Від столиці до столиці
6:00 — виїзд з Одеси. Попередньо збір на ж / д вокзалі в центральному залі
12:00 — орієнтовне прибуття до Києва, обід
13.00 — 15.00 — екскурсія по Києву «Як тебе не любити, Києве мій!» від наших партнерів. Ось як вони її описують:
Від невидимого до видимого.
З міста під містом до міста верхньому.
З століття 11-го в століття 21-е.
Безумовно, можна подорожувати в кінофільмах, книжкових томах, в інтернеті, а можна — власними ногами протягом двох годин, на власні очі побачити те, про що ще колись напишуть в книгах, послухати пульс тисячоліть …
Тільки в цій екскурсії по місту ви відчуєте справжнє живе дихання самого стародавнього Києва 11-16-го століть, побуваєте біля двох пам’ятників, присвячених найважливішої події в історії Русі-України та Києва, подивіться на місто з найкрутіших оглядових майданчиків минулого і сьогодення …
Сама зорова з усіх київських екскурсій створена в ім’я найкрасивішого міста …
16:30 — прибуття в Козелець, відвідування собору Різдва Богородиці — 18 століття, прикрашений різьбленим з липи іконостасом. У проектуванні храму брав участь Франческо Растреллі
19.00 — прибуття до Чернігова, розміщення в готелі Україна в 2х місних номерах
20:00 — вечеря в кафе Цапа
натхнення день
8:00 — сніданок в готелі «шведський стіл»
9:00 — екскурсія до Седнєва: оглядова по місту, відвідування маєтку Лизогубів, фотосесія біля альтанки Глібова, сплав по річці Снов.
Продовження екскурсії: відвідування «Вієвської» Георгіївської церкви — церкви домонгольских часів!
13.00 — повернення до Чернігова, обід в кафе «Балувана Галя»
14:30 — екскурсія по Чернігову: Стародавній Вал, Дитинець, заснований в 7 ст., Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський Собор, Борисоглібський собор, Колегіум, Болдіна Гора, Курган Гульбище. Відвідування Антонієвих печер
З ніжністю про Ніжин
8:00 — сніданок в готелі «шведський стіл»
9:00 — виїзд до Ніжина, екскурсія по місту: грецький квартал, найстаріша аптека, Миколаївський собор, церква Св.Михайла, Троїцький храм, музей Поштова станція, перший в світі пам’ятник Гоголю, Ніжинський університет, Музей старовинної книги, пам’ятник ніжинському огірочку.
14:00 — обід в кафе Боївка
15:00 — виїзд в Одесу
22:00 — орієнтовно прибуття в Одесу
У вартість туру включено все вище перераховане, крім входу в Антонієві печери і музей Поштова станція.
тобто транспортне обслуговування на маршруті, проживання в готелі Україна в двомісних номерах з усіма зручностями, харчування дворазове (в перший день обід і вечеря), всі екскурсії по програмі, сплав по річці Снов, робота нашого гіда, страховка
Забронювати тур можна за тел: 0973305553 або по електронній пошті, вказаній на сайті
Оплатити тур необхідно мінімум за 10 днів до його початку
Місця в автобусі розподіляються згідно оплати туру
Просимо вас попередити про можливі особистих обмеженнях під час туру — по харчуванню, віросповіданням тощо
Ми залишаємо за собою право змінювати розклад екскурсій в турі, але не їх кількість
Всі тури з Одеси