Место подарков

Культове місце в Одесі

Компанія «Кошкин Дом» вже більше 15 років тішить одеситів і гостей міста предметами декору та подарунками. Салон знаходиться на Пантелеймонівській, 7 і для одеситів є улюбленим місцем, де можна придбати європейські якісні предмети декору, інтелектуальні подарунки, речі з багаторічною історією, або куди можна просто зайти за порцією натхнення, як в музей.

В салоні «Кошкин Дом» представлена величезна різноманітність речей: від дрібних презентів, таких як брелоки, магніти, таблички, костери до великих речей — рамок, свічників, іграшок, посуду, маленьких меблів і т.д.

Друзі із задоволенням приводять в Кошкин Дом своїх гостей з інших міст і країн, ділячись цим місцем, як ще однією визначною пам’яткою нашого чудового міста!

У салоні знімаються фільми, речі часто беруть участь у фотосесіях відомих фотографів і використовуються режисерами в зйомках відомих фільмів.

Подарунки охоплюють безліч різних тематик. Це і морська колекція, і письмове приладдя, і колекція ляльок та іграшок, пивна і винна колекції, посуд і багато іншого. Тому в цьому салоні Ви зможете з легкістю підібрати подарунки для абсолютно різних людей.
«Кошкин Дом — привід повернутися» …

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені *

очиститиВідправити