Марлен Дитрих на коленях перед Паустовским

Марлен Дітріх приїзджала до Москви у 1964
році. Існує декілька версій її зустрічі з Костянтином Паустовським, мені хочеться переказати вам одну з найбільш зворушливих.

Отже, у Марлен Дітріх запитали, щоб їй хотілося побачити в Москві: Червону Площу, Мавзолей, храм Василя Блаженого, московські музеї чи Большой театр. Але Марлен попросила тільки про одне: «Я б хотіла побачити радянського письменника Костянтина Паустовського. Це моя мрія багато років!»
Можете собі уявити збентеженого начальника: хто такий Паустовський і хто — сама Марлен Дітріх! Але робити нічого — доставили на концерт вже дуже хворого письменника.

Коли він піднявся на сцену і підійшов до Марлен, вона опустилася перед ним на коліна і поцілувала його руку. Зал завмер, навіть фото, яке ви бачите на початку цієї статті, зроблено любителем із залу.

Коли все прийшли до тями і голосно заплескали в долоні, Марлен Дітріх сказала: «Найбільшою літературною подією у своєму житті я вважаю розповідь радянського письменника Костянтина Паустовського» Телеграма «.

Я прошу вас перечитати цю розповідь: вона потрібна кожному з нас, якщо ми хочемо залишатися людьми.

А про Паустовського в Одесі пам’ятають: є і вулиця, названа його ім’ям, створено музей Паустовського в будинку, де жив письменник в Одесі, проходять літературні експедиції з вивчення його творчості та й ми, екскурсоводи про нього не забуваємо: відвідайте нашу екскурсію «Літературна Одеса «і ми розповімо вам про творчість цього великого письменника.

Як письменник Костянтин Паустовський сформувався саме в Одесі, в цьому йому допомагали його одеські друзі: Ісаак Бабель, Юрій Олеша, Валентин Катаєв, Едуард Багрицький. І назва його найвідомішої повісті, написаної в Одесі — «Час великих змін» — звучить для кожного з нас дуже сучасно.

Подивіться невеликий сюжет про музей Паустовського в Одесі:

І ще невеличкий ролик про музей:

Приїжджайте до Одеси: це місто вподобало багато людей і ві його також полюбите!

3 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.

Loading...