Собор

Що ви не зможете побачити в Одесі зараз

Війна, особливо після 24 лютого, змінила в нашому житті все.

Найболісніше це торкнулося туризму, бо не до цього було на початку 2022 року ні морально, ані фізично.

Зараз потроху цікавість до екскурсій повертається і ми з радістю і натхненням пропонуємо гостям міста та одеситам різні варіанти знайомства з історією Одеси.

 

Але через постійні ракетні атаки та мінування ворогом моря багато цікавих локацій залишаються недосяжними в наших екскурсійних маршрутах.

 

А саме:

  • Море. Морські прогулянки на катерах і яхтах відкладаємо до кращих часів. Вони настануть обов’язково!
  • Наш прекрасний Приморський бульвар. Він закритий для відвідування під час воєнного стану. Наш прекрасний Дюк захищений мішками з піском, тобто навіть здаля ми його не побачимо.
  • Наша чарівна перлина – палац одеської Попелюшки – Дім Вчених поки зачинено, бо ракета впала прямо у графському саду. Повилітали вікна, пошкоджені автентичні меблі, старовинний рояль теж постраждав – біди накоїли багато.
  • Спасо-Преображенський собор. Ракета влучила саме в собор. Ці варвари навіть церкви свого московського патріархату не жаліють!

Під час масованої атаки в липні цього року 28 будівель, які знаходяться під егідою ЮНЕСКО, були пошкоджені чи повністю зруйновані росіянами. Тож на наших екскурсійних маршрутах вони не зможуть вразити вас своєю красою, а тільки нагадають, з якою ордою нам доводиться мати справу.

Ми все відбудуємо згодом, після Перемоги, і Одеса знову повернеться до звичного для неї бурхливого туристичного життя.

А поки ми проводимо екскурсії там, де можна, і повірте – це надзвичайно цікаво.

Тож запрошуємо на наші екскурсійні маршрути всіх, хто приїжджає до Одеси!