привоз

 Одеса починається з Привозу

Привоз — король одеських ринків. І від роду йому майже двісті років, і вибір на Прівозі завжди багатший, ніж на інших ринках. Але одесити «роблять базар» в цьому місці не тільки з корисливих міркувань.

Похід на Привоз не поступається відвідування театру: тут розігруються драми і комедії, глядачі, тобто покупці, грають на рівних з основними акторами — продавцями. Репліки кидаються такі, що аж дух захоплює. Це Видовище!

Привоз займає солідну площу — 8 гектарів, працюють на Привозі близько 6 тисяч продавців. Вибір тут приголомшливий, купити можна все!

Ми пройдемося по різним рядах: овочі, фрукти, м’ясо, риба, молочні продукти та ін. Треба віддати належне цьому ринку: марка натуральних продуктів тримається!

Побувавши на цій екскурсії, ви не тільки насолодитеся картиною повного достатку продуктів, але зможете багато спробувати на смак, поспілкуватися з одеським торговками, повправлятися в «одеській говірці» — тут, на Привозі вона зберіглася в первозданному вигляді.

Якось на Привозі випадково зустрівся актор Стоянов — він зараз живе в Петербурзі, хоча частенько буває і у нас. Так ось: обличчя цього артиста випромінювало повне «людське щастя». Очевидно, Привоз для тих одеситів, яких доля розкидала по всьому світу, назавжди залишиться символом Одеси: достаток, гумор, рідний одеський говір, шум і запах (прекрасний запах) морської риби.

Вартість екскурсії на Привоз
Екскурсія піша, триває 2 години, вартість 600грн.

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені *

очиститиВідправити