Каникулы в Одессе - тур на 2 дня

Тур для школярів — 2 дні в Одесі

Два приголомшливих дні в чудовому місті: екскурсії, забави, унікальні експонати музеїв Південної столиці, загадкові підземні лабіринти і шедеври світової архітектури — ось дуже короткий перелік того, що ви побачите в цій надзвичайній мандрівці в місто біля моря.

Програма туру:
1 день:
— Зустрічаємося з вами біля вагону поїзда;
— Сідаємо в зручний автобус і відправляємось на найголовнішу екскурсію — оглядову по Одесі. Маршрут пролягає по найвизначнішим місцям нашого міста — Аркадія, Французький бульвар, морський вокзал, Приморський бульвар, Потьомкінські сходи, пам’ятник Дюку, оперний театр, вулиця Дерибасівська.
— Після екскурсії заїжджаємо до вашого готеля чи хостелу.
— Обідаємо в міському кафе;
— Вільний час: можете відвідати сувенірний ринок на Соборній площі, прогулятися на катері по Одеській затоці, відвідати якийсь із численних одеських музеїв, обрати інші факультативні заходи (перелік рекомендованих нами факультативів у кінці статті), або просто поїхати до моря і поплескатись в його теплих хвилях. Ввечері можете відвідати одеський Оперний театр — один із найкрасивіших театрів у світі.

2 день:
— Снідаємо в міському кафе;
— Виселяємося з готелю, сідаємо в автобус і їдемо на автобусну екскурсію в катакомби. На вас чекає зустріч з найбільш загадковим місцем в Одесі — заплутаним підземним лабіринтом довжиною 2500 кілометрів!
— Після екскурсії — обідаємо в міському кафе.
— Знову вільний час: можете ще погуляти містом або відвідати якийсь із факультативів.
— Від’їзд додому.

Тури для дітей і школярів в Одесу 2019р.

6 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 5 (6 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.

Loading...

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені *

очиститиВідправити