Курорт Затока

Два в одному: єдиний в Україні Центр культури вина Шабо і дивовижний курорт між морем і лиманом.

Надзвичайний коктейль розваг у спекотну пору року.
У вас є неймовірна можливість поєднати приємне з приємним, корисне з корисним.

Курорт Затока
На піщаній косі, що відділяє світлу дністровську воду від темних вод Чорного моря, виріс курорт Затока. Зусібіч оточений водою, сповнений яскравого сонця і свіжого повітря, просякнутого морською сіллю, м’який піщаний пляж приваблює гостей з усієї країни і з-за її меж. Найдужче сюди вабить одеситів: незважаючи на те, що в Одесі, здавалося б, таке саме море і такий самий пісок, одесити за першої-ліпшої нагоди тікають за межі великого міста, щоб насолодитися незайманою красою і кришталево чистим морем. Запрошуємо сюди і вас!
А можете приїхати сюди і на свою наступну відпустку, бо, крім власне курорту, звідси за чверть години можна дістатися:
— Центра культури вина Шабо — тут ви дізнаєтесь, як сонячне проміння і родюча земля поєднуються у гронах виноградної лози, як дбайливо їх збирають і як потім перетворюють на сонячні напої. Вам покажуть обладнання, на якому виноград обробляють, дерев’яні діжки, в яких виноградний сік перетворюється на вино, розкажуть про виробництво розмаїття вин: вина білі і червоні, тихі і ігристі, сухі та солодкі, а також коньяк і вермут. А насамкінець навіть запросять пригоститися!
— Білгород-Дністровського — найдавнішого міста України — і подивитись на розкопки стародавнього міста — Тіри. Їм більш як 2500 років!
— Так само в Білгороді варто відвідати середньовічну Аккерманську фортецю ХІІІ сторіччя.
— А також:
— Чудотворні ікони Кулевчі;
— Джерело Івана Сочавського;
— Скіфська могила;
…і багато, багато чого іншого!
Запрошуємо вас до спекотного південного краю! Проведіть літо так, щоб теплі згадки про ваш відпочинок лишилися з вами на цілий рік!

Пляжи Затоки

Вас може зацікавити також відвідування Музею коньячної справи Шустових

9 votes, average: 4,56 out of 59 votes, average: 4,56 out of 59 votes, average: 4,56 out of 59 votes, average: 4,56 out of 59 votes, average: 4,56 out of 5 (9 оценок, среднее: 4,56 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.

Loading...