туры выходного дня в Одессу

Тур в Одесу 28.06 — 30.06.2019

Цьогоріч День Конституції України відзначають у п’ятницю, і всі наші громадяни матимуть три вихідні підряд. Ми розкажемо, як їх провести з користю для душі й тіла!

Ми пропонуємо відпочити в Одесі, це все ж таки Літня Столиця України, — можна досхочу насолодитися морем, сонцем, дивовижним південним містом, ще й на екскурсіях різноманітних покататися!

Програма екскурсійного туру в Одесу на День Конституції

28.06.2019

Для тих, хто приїздить ранковим поїздом і хоче вже приєднатися до наших екскурсій.
10:00 — пішохідна оглядова екскурсія «Стара Одеса»
Ми прогуляємося історичним центром міста, побуваємо на Дерибасівській, Приморському бульварі, Катериненській площі, можемо навіть зупинитися на фотосесію на площі Остапа Бендера.
Тривалість екскурсії — 2,5 години.
Вартість екскурсії —  — для дорослих,  — для дітей до 16 років, малюки до 7 років — безкоштовно.
Збираємося на 14:20 біля «Центральної» чи на Соборній площі?

14:30 — подвійна екскурсія «Кримінальна Одеса з відвідуванням катакомб»
Під час екскурсії ви побуваєте на Молдаванці — кримінальному районі Одеси, завітаєте до дворику, в якому виріс Мішка Япончик, а потім — дворик, де знімався фільм «Ліквідація», побачите пам’ятник хабару, а також пройдете заплутанним підземним лабіринтом — одеськими катакомбами.
Тривалість екскурсії — 4 години.
Вартість екскурсії:
Окремо слід сплатити квитки в катакомби.
Збираємося

Після екскурсії у вас буде чимало вільного часу до заходу сонця. Можете завітати на міські пляжі, наприклад, пляж Ланжерон; можна погуляти центром міста, покататися на катері по Одеській затоці і подивитися на приготування українських військових моряків до святкування Дня Військово-Морських Сил. Якщо вам пощастить, може, навіть підніметесь на борт флагмана «Петро Сагайдачний», або на борт військового корабля з Європи або Сполучених Штатів. Можете відвідати театр або філармонію. Увечері можете піти до кінотеатру або до нічного клубу.

29.06.2019
8:00 — екскурсія до Білгород-Дністровського з відвідуванням Центра культури вина Шабо
Це дивовижна пропозиція! Білгород знаходиться зовсім поряд з Одесою — всього лише 80 км. Це найдавніше місто в Україні — йому більше 2500 років. Ми відвідаємо середньовічну фортецю Аккерман — це найбільша за площею фортеця в Україні, одне з «Семи чудес України». Поряд з фортецею — розкопки стародавнього грецького міста Тіра.
Після фортеці ми завітаємо в Шабо — Центр культури вина внесено до переліку культурних цінностей ЮНЕСКО. В Шабо для вас проведуть екскурсію по музейному лабіринту, розкажуть про історію поселення і традиції виноградарства, покажуть процес виробництва і зберігання вина, а наостанок запросять на дегустацію вин у Кришталевій залі. Також ви зможете придбати шабські вина та інші напої у фірмовому магазині.
Тривалість туру — 10 годин.
Вартість екскурсії —
Зустрічаємось

30.06.2019
Це останній день нашого туру. Ми запрошуємо вас на коротку екскурсію по одеським дворикам, де лишився дух старої Одеси — в ароматі фаршированої риби і в справжній одеській говірці.
11:00 — екскурсія «Одеські дворики»
Тривалість екскурсії — 2 години
Вартість —
Зустрічаємось

Ось і все. Три дні в Одесі минули дуже швидко, але ми певні, що вражень і спогадів вам вистачить дуже надовго! Чекаємо на ваші замовлення!
Тур можна забронювати будь-яким зручним для вас способом: за телефонами на сайті; за формою, яку ви бачите справа; за електронною поштою.
І не баріться: свята вже близько!

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.

Loading...